O nas

Plany - projekty wnętrz

Przestrzeń, w której żyjemy to jeden z ważniejszych elementów naszej egzystencji.

W naszej pracy i domach spędzamy przecież wiele czasu. Umiejętne zaprojektowanie tego, co nas otacza, czyli przestrzeni wokół nas ma kluczowe znaczenie dla naszego samopoczucia.

Przestrzeń, która nas otacza, może nas wspierać bądź osłabiać. Zmień ją tak, aby pracowała dla ciebie.

Architektura Wnętrz Mariola i Tomasz Gryglewscy to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Wykonujemy projekty wnętrz zarówno domów, rezydencji, apartamentów, mieszkań jak i hoteli, biur, sklepów, restauracji. W swojej pracy kładziemy nacisk na najwyższą jakość usług na podstawie indywidualnych potrzeb klienta. Projektujemy tak, aby zaprojektowana przestrzeń domu, mieszkania, czy też biura odzwierciedlała charakter właścicieli, a wnętrza posiadały swój niepowtarzalny klimat. Staramy się, aby tworzone przez nas wnętrza były maksymalnie funkcjonalne i komfortowe.

Podczas projektowania podstawową formą współpracy z klientem jest foto realistyczna wizualizacja komputerowa. Projekt końcowy charakteryzuje duża dokładność oraz zawartość wielu szczegółów, co znacznie ułatwia pracę wykonawcom.

W naszej ofercie mamy także realizację wykonanych przez nas projektów – od nadzoru autorskiego po organizację całej inwestycji i oddanie klientowi całkowicie urządzonego wnętrza.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Projekty Wnętrz - Gryglewscy informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij